Schema World Cup

          Spelaringång   Spelaringång
Torsdag Publikvärd Biljett Scanning Årsunda

 

Jernvallen

 

9.00-13.00     8.30-13.00  8.30-13.00     2st  Seppo.R   Leif-   Inge   
      Wivi     Curt
      Margareta Vigren Bosse S   Lasse
  D Mats G  Birgitta.G Skoglund    
        Veronica W     
         Lena.K    
  I Stickan        
  K Uppman        
  L Stefan Persson       Leif-Inge   
  M Sigge L       Curt
  N  Leif Sjöstrand       Lasse
             
13.00-17.00     13-17 13-17           2st 13-17  
      Harriet Birgitta G Kenneth H  
      Elmer.T  Janne P    
  D Mats G   Thuresson    

 Tobbe

Pettersson

Entrevärd

Hiss

           
             
  I Stickan        
  K Uppman        
  L Per-Erik       Leif-Inge
  M Sigge L       Curt
  N Lennart Hedenström       Lasse
17.00-21.00     17-21 17-21             4st 17-21  
  B Kenneth H Sussie Hernberg Birgitta G Evy  
  C Uffe Rooth   Thomas H    
  D Fernstedt   Anne F    
  E A Nöjd   Kurt Paschen    
  F  Stefan Rymdbacka        
  I  Stickan        
  K Uppman        
  L Lars Sjökvist        
  M Sigge L        
  N Leif Sjökvist        
             
21.00-01.00     21 - 21 -  21 -  
  B   Anna Ny Alexander.D Kjell Linder  
  C Birgitta G   Matilda Ö    
  D Mats G       L-I
  E  Backlund       Curt
  F         Lasse
  I          
  K Stefan Rymdbacka        
  L Lennart L        
  M Sigge L        
  N          
            Spelaringång Spelaringång
Fredag   Publikvärd Biljett   Scanning Årsunda

Jernvallen

9.00-13.00     8.30-13.00      8.15-13.00    

Leif

      Margareta Vigren   Veronica Seppo.R Curt
      Elmar Tingström   Skoglund   Lasse
  D Mats G      Bosse.S    
           Birgitta.G    
               
  I Stickan          
  K Uppman          
  L L Lennholm          
  M Hasse Bergman          
  N Per-Erik          
               
13.00-17.00     13-17   13-17             2st  13-17  
          Thuresson    
      Harriet   Birgitta Janne P  
 Tobbe

Pettersson

Entrevärd

Hiss

D Mats G     Åsa H Evy  
         

Lennart.H

 

      -II-
               
  I Stickan          
  K Uppman          
  L Stefan Persson          
  M Fernstedt          
  N Roger S          
               
17.00-21.00     17-21   17-21 17-21  
  B Kenneth H Åsa H   Anne F Thomas Hahne  
  C Leif Sjökvist Sussie Hernberg   Maria J    
  D Mats G     Birgitta G  Backlund  
  E Uffe Rooth     Eija E    
  F  Leif Sjöstrand          
  I  Stickan            -II-
  K Lars Sjökvist          
  L L Lennholm          
  M Stefan Rymdbacka          
  N Kurt Paschen          
               
21.00-01.00     Anna Ny        
  B       Emma Forsberg Kjell Linder  
  C Backlund      Lina Forsberg    
  D Mats G            -II-
  E Lena K          
  F            
  I Stickan          
  K Uppman          
  L Stefan Rymdbacka          
  M            
  N            
         

Spelar

gång

Spelar

gång

Lördag Publikvärd Biljett Scanning Årsunda Jernvallen
7.00-11.00           Leif-I
  B   Sanna P   Seppo.R Curt
  C A Nöjd   Bosse   Lasse
  D Backlund   Skoglund    
  E          
  F          
  I Stickan        
  K Uppman        
  L  Lennart Hedenström        
  M          
  N          
             
11.00-15.00            
  B Johan W Harriet Åsa H Evy      -II-
  C Leif Sjökvist   Maria J    
  D Fernstedt   Margareta Vigren    
  E Uffe Rooth   Elmar T    
  F          
  I Stickan        
  K Lars Sjökvist        
  L L Lennholm        
  M Stefan Persson        
  N          
             
15.00-19.00            
  B Johan W Åsa H Janne P Kjell Linder  -II-
  C Mikael Jonsson  Sussie Hernberg Anne F    
  D Hasse Bergman   Thuresson    
  E L.Sjöstrand        
  F          
  I  Stickan        
  K Lena K        
  L Per-Erik        
  M Kurt Paschen        
  N          
             
19.00-23.00            
  B Johan W  Eija E 4 st       -II-
  C Roger S   Michelle  Emelie Larsson  
  D Hasse Bergman    Jennifer A    
Tobbe

Pettersson

Entrevärd

Hiss

 
E      Tilda Jonsson    
  F      Sara Nygårds    
  I  Stickan        
  K Uppman        
  L L Lennholm        
  M Stefan Rymdbacka        
  N Gunnar L        
             
23.00-01.00            
  B Johan W  Anna Ny  Emma Ahlander  Sofia Rådman eller Jonas B     -II-
  C      Elena G    
  D Stefan Rymdbacka        
  E          
  F          
  I  Stickan        
  K  Uppman        
  L          
  M  Gunnar L        
  N          
               
Söndag Publikvärd Biljett   Scanning  Årsunda

 Jern-

vallen

9.30-13.00            Seppo R Leif-I
  B K Paschen Elmar T   Åsa H   Curt
  C Backlund     Maria J   Lasse
  D Mats G     Birgitta B Lena K  
  E Hasse Bergman     Eija E    
  F  Fernstedt          
  I Stickan          
  K Uppman          
  L L Lennholm          
  M Gunna L          
  N            
               
13.00-16.00   PAUS!!!!!! tid?   Tid ?    
      Margareta Vigren   Janne Persson Evy  
          Anne F    
15.30-18.00 B Roger S     Birgitta G   Leif-I
  C Uffe Rooth     Thuresson   Curt
  D Mats G         Lasse
  E Fernstedt          
  F Johan W          
  I Stickan          
  K Uppman          
  L L Lennholm          
  M Stefan Rymdbacka          
  N Leif Sjökvist